تلگرام صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری اینستاگرام صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری
ناحیه کاربری
آخرین به روز رسانی : 3:26 PM UTC, Jun 10, 2019

حقوق شهروندی

در صورت مراجعه به ادارات اگر مسوول مربوطه چنين پاسخى به شما داد: "مسوول کار شما در مرخصی می باشد فردا یا هفته آینده کارمند مسول از مرخصی بر می گردد جهت انجام کارتان مراجعه نمایید..."
آيا اين پاسخ مطابق قانون است یا خیر؟
پاسخ:
طبق ماده 5 و 9 آیین نامه مرخصی موضوع ماده 84 قانون مدیریت خدمات کشوری کارمند مکلف است قبل از مرخصی تقاضای خود را به مدیر واحد مربوطه تقدیم نمایید و مدیر مسول در صورت موافقت باید وظایف مربوط به آن کارمند را به کارمندان دیگر محول کند.
ادارات و نهاد خدمت دهنده به این بهانه نمی توانند از انجام کارهای ارباب رجوع استنکاف ورزند و باید کار ارباب رجوع توسط کارمند جایگزین صورت پذیرد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Banner 468 x 60 px