تلگرام صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری اینستاگرام صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری
ناحیه کاربری
آخرین به روز رسانی : 3:24 PM UTC, Aug 31, 2020

کارچاق کن 1

کارچاق کن در دستگاه قضا کسی است که با نفوذ و رابطه، کار مردم را راه می اندازد!
تا زمانیکه ملت پول پرداخت کنند و اشخاصی در دستگاه قضا وجود داشته باشند که دریافت نمایند، طبیعی است که کارچاق کن به وجود آمده، رشد می کند، بزرگ می شود و در نهایت تکثیر می شود و روز به روز بر تعداد آنها افزون !
کارچاق کن کاری به عدالت ،انصاف، انسانیت، شرافت ،وجدان و ازین قبیل چیزها ندارد.
کارچاق کن پول میگیرد کار شما را تپل کند، قانونی و غیر قانونی اش تفاوتی نمیکند.
با وجود اوصافی که در مورد کارچاق کن های محترم گفته شد به چند دلیل توصیه می کنم که به آنها مراجعه نکنید:
اول: از قدیم گفته اند دست بالای دست زیاد است ، ممکن است طرف مقابل شما از خودتان قوی تر و سبیل مقام رشوه گیرنده را چرب تر فرماید و گیرنده محترم که فقط مال دنیا برای وی موضوعیت دارد اگر چه با  کارچاق کن شما هم ساختی و پاختی داشته اما همین که لقمه را چرب تر دید، هفت جد خویش را نیز می فروشد حال چه رسد به کارچاق کن شما.
دوم: شما در فرض استعمال از کار چاق کن و در فرض مغلوب کردن طرف دعوی باز هم پیروز نشده اید! چرا که گذر پوست به دباغخانه نیز می افتد و روزی در نزاعی که تماما حق با شماست و تمام ادله و قوانین رای بر پیروزی شما می دهند، طرف مقابلتان با پرداخت ناچیزک مبلغی شما را مچاله می کند و چیزی که عوض دارد گله ندارد.
سوم: مشهور است که در سیستم قضایی ایران، احکام هیچ گاه قطعی نمی شوند چرا که همیشه راهی برای تجدید نظر و نقض آنها پیدا می شود! در مراجع بالاتر ،کارچاق کن هایی طبیعتاً با سمبه پر زور تر یافت می شوند که کارچاق کن شما که کار شما را در مرحله بدوی تپل نموده  در برابرش همچون مگسی در مقابل فیل است !
چهارم : شاید شما قبلا برای کار غیر قانونی از سر زرنگی دست به جیب می شدید و کارچاق کنی استخدام می کردید اما همان دست به جیب شدن ها سبب می گردد که جیب دریافت کنندگان محترم عادت نموده و حال برای انجام کار قانونی هم باید از جیب مبارک مایه بگذارید!
به عبارتی پرداخت های شما سبب می گردد که دیگر آن مقام محترم رسیدگی کننده که عادت به دریافت دارد ، بدون مزد دست و دلش به کار نرود، تا حدی که خاک گور هم چشم تنگش را پر نکند و دیگر نه حق شما برایش مهم است نه حق طرف مقابل بلکه تنها چیزی که وی را ترغیب به کار می نماید دینارهای مبارک شماست.

آخرین ویرایش دردوشنبه, 21 آبان 1397 ساعت 18:04

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Banner 468 x 60 px