تلگرام صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری اینستاگرام صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری
ناحیه کاربری
آخرین به روز رسانی : 3:24 PM UTC, Aug 31, 2020

افتتاح وبسایت رسمی صباح راستی وکیل پایه یک دادگستری

به نام ایزد دانا

سخن مدیر وبسایت

مراجع محترم؛ وب سایتی که پیش روی  دارید با هدف  آگاهی بخشی حقوقی برای اقشار جامعه اعم از اساتید و دانشجویان حقوق و تمامی افرادی که به هر شیوه با مسائل حقوقی در ارتباط هستندخواهد بود.

در این وب سایت تلاش خواهیم نمود که از نشر مطالب بدون رفرنس معتبر حتی الامکان خودداری نماییم.

با توجه به تجربه حقیر در حرفه وکالت در قسمت فن دفاع و لوایح حقوقی سعی بر این خواهد بود که گزارشی از پرونده های جریانی و مختومه و لوایح دفاعی خویش با حفظ نام اشخاص را در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار دهم و امید است که در موارد مشابه ازآن  بهره کافی را ببرید.

در قسمت دانستنی های حقوقی تمامی تلاش خویش را وقف این مهم نموده که مطالب حقوقی به صورت کاملا ساده و روان برای فهم بهتر در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار گیرد اما توصیه حقیر به مراجعین محترمی که به هر دلیل با مشکل خاصی رو به رو هستند این است که با توجه به این که  بسیاری از مسائل حقوقی از پیچیدگی های خاصی برخوردار می باشند هیچ گاه به خود درمانی و اخذ مشاوره از افراد غیر متخصص اکتفاء ننمایید چرا که یک مشاوره و برداشت اشتباه می تواند سالها عمرشما را در راهروههای دادگستری بدون هیچ نتیجه ای تلف نماید.

در قسمت پرسش و پاسخ حقوقی سعی خواهم نمود تا حد امکان پاسخ گوی تمامی سوالات حقوقی مراجعین محترم باشم توجه فرمایید که در این بخش از پاسخ گویی به سوالات پیچیده  که نیاز به بررسی و مشاورات متعدد می باشد معذورم لذا در این صورت می توانید از امکان مشاوره تلفنی و حضوری بهره بگیرید.

در بخش قوانین و آراء وحدت رویه و نظریات مشورتی و مقالات حقوقی با فراهم کردن امکان جستوجوی ساده و پیشرفته امکان دسترسی آسان و سریع برای بازدیدکنندگان گرامی فراهم گردیده است.

در پایان از زحمات مهندس بهزاد نهرمیانی که طراحی این وب سایت را بر عهده داشتند و به بهترین شیوه به پایان رسانیدند کمال تشکر را دارم . 

شهریور 1394

صباح راستی

آخرین ویرایش دردوشنبه, 06 مهر 1394 ساعت 18:53

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Banner 468 x 60 px